Голова Донецької облдержадміністрації прокоментував відсутність мера Покровська на робочому місці та вимоги прокуратури щодо вручення йому підозри

- Реклама -

Сьогодні, 29 березня, до Мирнограда завітав голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Жебрівський. Під час візиту він проінспектував хід ремонтних робіт у майбутній опорній школі, а також провів засідання колегії облдержадміністрації.

Під час докладу зампрокурора області Григорія Коршуна про результати роботи за 2017 рік, губернатор наголосив, що не дивлячись на велику роботу правоохоронних органів, у нього залишається багато питань щодо роботи місцевих прокуратур.

Так, Павло Жебрівський розповів, що один зі слідчих намагався обов’язати його у сприянні вручення підозри про вчинення правопорушення меру Покровська Руслану Требушкіну.

Також Павло Іванович прокоментував відсутність покровського голови на робочому місці протягом останніх півтора місяці.

«Декілька днів тому Руслан Требушкін надіслав мені листа з проханням про відпустку, який я йому погодив. Безумовно, неможливо півтора місяці не з’являтися на робочому місці, адже місто – це живий організм і він повинен функціонувати. Присутність мера у Покровську – це його особиста відповідальність перед мешканцями міста, які його обрали», — відзначив губернатор.

Нагадаємо, останнім офіційним заходом, на якому був присутній голова Покровська, була чергова сесія Покровської міської ради, яка відбулася 16 лютого.

- Реклама -