Павло Жебрівський проіспектував опорну школу у Мирнограді (Фото)

- Реклама -

Очільник Донецької обласної державної адміністрації Павло Жебрівський відвідав Мирноград. У ході візиту губернатор області проіспектував опорну школу. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фб.

«У Мирнограді оглянув опорну школу — НВК »Загальноосвітня школа І ступеня — гімназія’, яка вже на стадії завершення будівельної готовності.

Під час ремонту провели благоустрій території, утеплили дах та встановили мембранну покрівлю, повністю замінили внутрішні мережі водопроводу, каналізації та систему опалення; кабінети, їдальню, дві спортивні, хореографічну та актову залу обладнали сучасним обладнанням. Хоч у школі на даний час немає дітей з інвалідністю, втім, передбачили таку потребу на майбутнє: на кожному поверсі обладнали туалети, встановили пандус на головному вході», — написав голова ДонОДА.

За його словами, вартість будівельних робіт станом на 27 березня становить 40 млн 728 тисяч гривень. На придбання обладнання з обласного бюджету виділили 6 млн 148 тисяч гривень, ще 2 млн 674 тисячі надійшли як субвенція з держбюджету Мирноградській міськраді.

«У новій школі є усі можливості для впровадження сучасних методик, зокрема, у початковій школі, у вивченні іноземних мов, природничих і математичних дисциплін.

Зазначу, що це не перша й не остання капітально відремонтована школа на Донеччині. Подібні вже працюють у Билбасівці, Покровську, Часовому Ярі, Дружківці, Волновасі, Гришиному, Іллінівці, Очеретиному, Шаховому та Смарагдовому містечку.

Зазначу, що процес розбудови мережі опорних шкіл — справа спільна: державної, обласної та місцевої влади, проектувальників, підрядників, вчительських колективів, батьків та громадськості. Це наша спільна мета, спільна відповідальність та спільна перемога», — підсумував Павло Іванович.

- Реклама -