Родинські волейболісти стали бронзовими призерами чемпіонату Донецької області

- Реклама -

З 22 по 25 лютого у Бахмуті відбувся чемпіонат Донецької області з волейболу серед юнаків 2003 р.н і молодше. У змаганнях взяли участь команди з міст Бахмут, Лиман, Покровськ, Родинське, Сіверськ, Соледар, Костянтинівського і Слов’янського районів.

Після наради головної суддівської колегії з представниками команд було заплановано наступне. Усі команди поділяються на дві підгрупи (по чотири у кожній), де по колу зіграють між собою, а потім у стикових матчах розіграють усі місця, окрім перших двох команд у своїх підгрупах. Вони грають так звані схрести, коли команда, яка посіла перше місце у своїй підгрупі, грає з командою, яка посіла друге місце у своїй підгрупі, а потім у стикових зустрічах розігрують призові місця.

Переможцями у своїх підгрупах стали Бахмут і Родинське, другі місця посіли Соледар і Покровськ. У стикових іграх Бахмут і Соледар перемогли своїх опонентів з Покровська та Родинського.

 

За підсумками змагань місця розподілися наступним чином:

1-е місце – КДЮСШ № 1 м. Бахмут

2-е місце – КДЮСШ Соледарської громади

3-е місце – місто Родинське.

Волейболісти з Покровська посіли у турнірі 4 місце.

Чемпіони та призери змагань були нагороджені грамотами Департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації. 

- Реклама -