У Покровську представили результати моніторингу місцевого індексу прав людини

Сьогодні, 23 лютого, у малому залі Покровської міської ради активісти «Української Гельсінської спілки з прав людини» представили результати дослідження місцевого індексу прав людини.

 Місцевий індекс прав людини – це мініпроект Української Гельсінської спілки з прав людини, заснований для підтримки і ефективного розвитку реформи децентралізації в Україні. Критерієм ефективності визнано такий розвиток, що базується на засадах пріоритету прав людини в усіх сферах її взаємин з державою.

Активісти промоніторили такі важливі питання, як виявлення та підтримка сімей, що опинились в складних життєвих умовах, чи надається допомога органами місцевого самоврядування в отриманні житла, наскільки дієвою є програма подолання бідності.

«Моніторинг місцевого індексу прав людини допомагає органам місцевого самоврядування побачити недоліки у своїй роботі, а іноді навіть і такі моменти, на які можливо ніхто не звертав уваги. Від цього залежить наскільки людина буде почувати себе захищеною у громаді» — розповіли координатори проекту.

За результатами дослідження, м. Покровськ набрало 3 бали з 8 можливих. Зокрема, бали не зарахували за відсутність чіткого ресурсного забезпечення програми подолання бідності та поверхневість очікуваних результатів від її впровадження.

- Реклама -