Спеціалісти Покровського центру зайнятості завітали до учнів ЗОШ №3

- Реклама -

Сьогодні, 23 лютого, працівники Покровського міського центру зайнятості провели профорієнтаційний урок для випускників загальноосвітньої школи №3 міста Покровська.

Під час заходу провідний фахівець з питань зайнятості Крістіна Насєкіна ознайомила школярів з послугами, які служба зайнятості надає молоді, з умовами вибору майбутньої професії, а також проаналізувала сучасний ринок праці міста за допомогою «Барометра професій».

Під час уроку діти розширили свої уявлення про світ професій, ознайомилися з формулою вибору професій «ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА». Також школярі ознайомились з сучасним тестуванням «Моя кар’єра», метою якого є визначення інтересів, вмінь і навичок та вибору майбутнього напрямку навчання для молоді. Захід супроводжувався інформаційними відеороликами та слайдовими презентаціями щодо правильного вибору професії.

До того ж спеціаліст розповіла школярам про новий дистанційний додаток «Центр професійної орієнтації». Саме з метою наближення послуг служби зайнятості до молоді, враховуючи наявну ситуацію в регіоні, а саме необхідність створення умов для реалізації права дитини з непідконтрольної території України на вільний доступ до безкоштовної професійної орієнтації, Донецький обласний центр зайнятості створив на системі Android мобільний додаток «Центр професійної орієнтації», який допоможе випускникам навчальних закладів у виборі майбутньої професії.

Структура додатку побудована таким чином, щоб забезпечити його максимально комфортне використання, і включає у себе не тільки навчальний контент, а й елементи розважальної складової, які покликані зацікавити молодь і привернути якнайбільш їхньої уваги до корисної інноваційної розробки служби зайнятості.

Будь який користувач Аndroid-пристрою може безкоштовно встановити додаток «Центр профорієнтації» через магазин Google Play на своєму Аndroid. Для цього потрібно ввести: «центр профорієнтації» або якщо немає української клавіатури «центр профессиональной ориентации», вибрати програму, натиснути «Установка».

Фахівець служби зайнятості запросила учнів до Покровського міського центру зайнятості Донецької області на екскурсію та пройти профорієнтаційне тестування, щоб відповідально підійти до вибору майбутнього професійного спрямування.

- Реклама -