Трудовий колектив комунального підприємства «Компанія Вода Донбасу» Покровська готують до пенсії

Сьогодні, 23 лютого, перший заступник начальника Красноармійського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Лопушанська Олена Іванівна провела зустріч з трудовим колективом комунального підприємства «Компанія Вода Донбасу» м. Покровськ.

Під час спілкування Олена Іванівна надала роз’яснення щодо осучаснення пенсій з 01.10.2018 року. Звернула увагу, що пенсія залежить від трьох показників: зарплати працівника, страхового стажу та показника середньої заробітної плати по Україні, який застосовується при обчисленні пенсії.

Крім цього, спеціаліст акцентувала, що починаючи з 1 січня 2018 року право на призначення пенсії за віком після досягнення 60 років матимуть тільки ті особи, в яких страховий стаж буде не менше 25 років, вимога до мінімального страхового стажу поступово збільшуватиметься до 2028 року, щороку на один рік. Наголосила на важливості для майбутньої пенсії офіційної зайнятості та отриманні легальної заробітної плати. Особам передпенсійного віку рекомендувала завчасно подавати до органів Фонду документи, необхідні для призначення пенсії, з метою їх правової перевірки. 

В кінці зустрічі перший заступник начальника управління відповіла на індивідуальні запитання щодо складових пенсійних виплат та нагадала, що всю необхідну інформацію громадяни можуть отримати на Веб-порталі Пенсійного фонду України, за телефоном «гарячої» лінії та через відеозв’язок.

- Реклама -