У Покровському центрі зайнятості шукали кандидатів на військову службу до прикордонної служби України

З метою підбору працівників по заявці Донецько-Луганського регіонального управління державної прикордонної служби в Україні Покровським міським центром зайнятості Донецької області 22 лютого було організовано та проведено вже четверту презентацію роботодавця за 2018 рік. В даний час здійснюється добір за наступними вакансіями: «водій автотранспортних засобів», «інспектор прикордонної служби», «кухар». Серед учасників заходу були 11 безробітних, які стоять на обліку у центрі зайнятості.

«На сьогоднішній день служба зайнятості надає роботодавцям широкий спектр послуг щодо підбору персоналу абсолютно безкоштовно» — розпочав захід директор Покровського міського центру зайнятості Донецької області Микола Толмачов.

Прийняття громадян України на військову службу за контрактом до Державної прикордонної служби України на посади рядового, сержантського та старшинського складу здійснюється на підставі Законів України «Про військовий обов’язок і військову службу» та «Про Державну прикордонну службу».

Фахівець з підбору кадрів Донецько-Луганського регіонального управління державної прикордонної служби в Україні розповів, що добір кандидатів на військову службу за контрактом здійснюється з числа громадян віком від 18 до 40 років, які мають вищу, професійно-технічну повну (або базову) загальну середню освіту. Також, однією з умов вступу є проходження професійно-психологічного відбору, та відбору на придатність до військової служби за фізичним розвитком і станом здоров’я.

Також, присутні були ознайомлені зі специфікою роботи Державної прикордонної служби та гарантіями стабільного грошового забезпечення та інших привілей військовослужбовців.

По закінченню заходу усі присутні мали змогу особисто поспілкуватись з роботодавцем та пройти попередню співбесіду.

Така форма роботи з роботодавцями та шукачами є найбільш ефективною, оскільки адресно та оперативно служба зайнятості зводить на одну площину тих, хто шукає роботу та тих, хто винаймає робітників.

- Реклама -