У Покровську відкрили меморіальну дошку сотнику армії УНР Нечипіру Губі

Сьогодні, 19 лютого, у Покровську відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки сотнику армії Української Народної Республіки Нечипіру Губі. На заході були присутні представники влади міста, громадські діячі, учні загальноосвітніх шкіл та студенти, а також небайдужі мешканці міста.

У 1918 році Україна вперше в ХХ столітті проголосила свою незалежність. Протягом трьох наступних років наша держава не припиняла боротьби за власне існування. Одним з борців за незалежність української держави був й наш земляк – Нечипір Данилович Губа.

Він народився 9 лютого 1892 року на станції Гришине Бахмутського повіту Катеринославської губернії. Приймав активну участь у визвольних змаганнях 1917-1921 років. У складі третього кінного полку він приймав участь у Першому зимовому поході, який за оцінками військових істориків, став найгероїчнішою сторінкою військового мистецтва періоду національно-визвольної боротьби в Україні.

Після урочистого відкриття меморіальної дошки мешканці міста та гості заходу поклали квіти та вшанували пам`ять Нечипіра Губи.

- Реклама -