У Мирнограді безробітних знайомлять з вакансіями та перспективами працевлаштування

У Мирноградському міському центрі зайнятості 23 січня відбувся семінар для осіб, які перебувають на обліку Мирноградського міського відділу з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Мета заходу – інформування про права та обов'язки у сфері реалізації права на працю, можливості та послуги державної служби зайнятості, ознайомлення з вакансіями, перспективами працевлаштування.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Мирноградського міського центру зайнятості Майборода Ганна розповіла учасникам семінару про соціальні послуги, які надає служба зайнятості, стан ринку праці в регіоні, види та умови отримання матеріального забезпечення на випадок безробіття, у тому числі одержання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, участь у грантових програмах, можливість пройти професійне навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації.

Також наголошено про можливість відвідати інформаційні та консультаційні семінари, різноманітні тренінги з питань пошуку роботи та підібрати вакансію з єдиної бази даних вакансій по Україні,.

Присутні виявили зацікавленість наданою інформацією, задавали багато запитань, які стосувалися реєстрації в центрі зайнятості та можливості працевлаштування.

- Реклама -