Покровський центр зайнятості надає допомогу підприємцям-початківцям

Сьогодні, 24 січня, у приміщенні Покровського міського центру зайнятості пройшла друга зустріч учасників Консалтингового центру. У заході прийняли участь представники державних структур міста: спеціалісти Покровського міського центру зайнятості, представники Сектору торгівлі та побутового обслуговування населення, представники Бюро безоплатної правової допомоги та організації «Український донецький куркуль». Також, відвідали захід і учасники АТО, які перебувають на обліку у службі зайнятості, та мають наміри започаткувати власну справу.

«Розпочати власний бізнес Вам допоможе Покровський міський центр зайнятості, який надає грошову допомогу тим, хто хоче відкрити свою справу, має ідею або власну ініціативу та хист до цього», — розпочала захід заступник директора Покровського міського центру зайнятості Наталія Воробйова.

На зустрічі присутні безробітні дізналися, як скористатися правом на отримання одноразової грошової допомоги на організацію власного бізнесу. Також їм розповіли про безкоштовні джерела оволодіння навичками бізнес-планування та про послуги грантодавців.

У свою чергу відвідувачі Консалтингового центру поділилися своїми потенційними ідеями та поставили питання, що їх цікавили.

- Реклама -