Представники ДонНТУ-переселенця взяли участь у «водному заході»

В рамках міжнародного науково-практичного співробітництва з регіональною компанією КП «Вода Донбасу» відбулася робоча зустріч в Костянтинівській філії компанії. В заході взяли участь і представники Донецького національного технічного університету, який з 2014 року працює в Покровську.
Від ДонНТУ в зустрічі взяли участь Ірина Швець, проректор з міжнародних зв’язків, і Євген Збиковський, завідувач кафедри «Хімічні технології», від КП «Вода Донбасу» – Олена Широкоступ, завідувач центральної лабораторії, та Артур Ковалішен, головний інженер філії, а також представники місії ОБСЄ на чолі з Террі МакНамарою.
Під час зустрічі було обговорено перспективи та напрямки науково-технічного співробітництва з питань очищення води в рамках міжнародних проектів. Представники ДонНТУ ознайомили присутніх із можливостями новоствореної на базі кафедри хімічних технологій ДонНТУ «Лабораторії води».
Учасники зустрічі ознайомилися з функціонуванням лабораторії якості води та очисних споруд Костянтинівського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства, під час якої було продемонстровано можливості всебічного контролю та дослідження якості води, що постачається населенню міста Костянтинівка.
Цікавим і корисним була розповідь Олени Широкоступ про різні технології очищення води на реконструйованих очисних спорудах компанії та можливості використання закордонного досвіду, зокрема, наших польських сусідів. Фахівці компанії продемонстрували нам не тільки сучасне обладнання, а й експериментальну установку, на якій відпрацьовуються технологічні режими новітньої технології біохімічної очистки стічних вод.
Представники компанії виявили зацікавленість до співробітництва з науковцями ДонНТУ в сфері моніторингу якості води та розробки нових технологій очищення стічних вод і підготовки питної води до споживання. Була досягнута домовленість про подальші напрямки співпраці, у тому числі – про можливість участі магістрантів у дослідженнях якості води та її очищення на об’єктах компанії «Вода Донбасу», повідомив завідувач кафедри хімічних технологій Євген Збиковський.
Нагадаємо, що ДонНТУ-переселенець у Покровську отримав нове унікальне лабораторне обладнання.

- Реклама -