В Добропіллі змінили депутата, прийняли бюджет та заслухали звіт міського голови

Остання цьогорічна сесія Добропільської міської ради, яка відбулась 22 грудня в актовому залі міської ради, була багатою на події. Але пройшла досить злагоджено.
На початку засідання представник Добропільської міської виборчої комісії Олена Ганічева повідомила про дострокове припинення повноважень депутата Добропільської міської ради VII скликання Миколи Стрепоченка. За рішенням виборчої комісії обраним депутатом визнано наступного за черговістю кандидата у депутати Добропільської міськради від Добропільскої міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Віталія Вальта.
Міський голова Андрій Аксьонов відзвітував про свою роботу та роботу виконавчих органів ради перед громадою та депутатами. Він розповів про результати спільної роботи у 2017 році, зокрема її досягнення та недоліки, про плани на новий рік та найбільш значущі події в місті в цьому році. А потім відповідав на питання присутніх в залі.
Одним з ключових питань пленарного засідання стало прийняття міського бюджету на 2018 рік. За словами начальника фінансового управління Добропільської міської ради Олени Кравчук, бюджет збалансований і матиме позитивну динаміку.
Після нетривалих обговорень сесія продовжила свою роботу, депутати швидко та злагоджено проголосували за ряд важливих соціальних програм, заслухали хід виконання вже діючих міських програм, розглянули низку питань стосовно розпорядження комунальним майном та врегулювання земельних відносин. 
Згідно із порядком денним, на пленарному засіданні прийнято 45 рішень, повідомляє сайт міськради.

- Реклама -