Молодь Мирнограду орієнтують на активну позицію на ринку праці

Вчора, 12 грудня, в Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся семінар «Молодь на ринку праці». Під час заходу присутніх поінформували про тенденції, якими характеризується місцевий ринок праці та перспективи його розвитку, підприємства, що функціонують на території міста та району.

Разом з фахівцем профорієнтації Міркідановою Любов’ю Василівною присутні намагалися визначити переваги та недоліки молодих спеціалістів в плані професійної компетенції. Учасники семінару розглядали й аналізували складові вдалого резюме, а також моделювали ситуацію співбесіди з роботодавцем. При виконання відповідних вправ присутні мали можливість оцінити власні позитивні професійні риси, охарактеризувати ті труднощі, які вони бачать на шляху свого працевлаштування та способи їх подолання, виявити причини труднощів, які стоять на шляху до працевлаштування.

    Крім цього, фахівець ознайомила зі змістом державних програм підтримки зайнятості громадян даної категорії, джерелами пошуку роботи, акцентуючи увагу на веб-ресурсах державної служби зайнятості. Окремим змістовим аспектом бесіди стало питання щодо переваг легального працевлаштування. На думку молодих фахівців, заходи такого плану орієнтують їх на активну позицію на ринку праці, допомагають скласти план досягнення професійних цілей.

- Реклама -