У Добропіллі відкрили Центр надання адміністративних послуг

Вчора, 12 грудня, в Добропіллі було урочисто відкрито оновлений Центр надання адміністративних послуг. Про це повідомляється на сайті Добропільської міської ради.

Участь у церемонії взяли голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський, Добропільський міський голова Андрій Аксьонов, представники облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади,  відділів та управлінь міської ради, громадськість.

Павло Іванович привітав присутніх та закцентував увагу на тому, що відкриття оновленого Центру суттєво спростить життя мешканців міста, а також стане ключовим елементом боротьби з побутовою корупцією.

Відтепер, окрім звичного обслуговування, добропільчани зможуть в електронному режимі зареєструватися на прийом, отримати інформацію про послуги з терміналу та скористуватись терміналом Ощадбанку. Приміщення нового Центру має комфортну залу очікування, дитячий куточок, сучасну систему вентиляції, а також пристосоване до потреб людей з обмеженими можливостями.

- Реклама -