«Культурна толока на Донеччині»: у Покровську відбулось засідання ради краєзнавців

12 грудня в Покровському історичному музеї відбувся науково-комунікативний  захід  «Культурна толока на Донеччині» в рамках засідання Музейної ради та Консультативної ради краєзнавців при управлінні культури і туризму Донецької облдержадміністрації.

Культурний захід розпочався з оглядової екскурсії залами музею, яку для гостей провела заступник директора з наукової роботи  Т.К. Костюченко. Особливо увагу учасників заходу привернули нові експозиції, які були створені в поточному році — «Країна та місто за роки Незалежності» та «АТО на сході України».

Після вітального слова заступника начальника управління культури і туризму Донецької ОДА Певної Аліни Валентинівни, з доповідями виступили представники музеїв м. Покровськ, м. Маріуполь, м. Бахмут, м. Авдіївка. Значна частина виступів була присвячена темі національно-визвольних змагань  1917-1921 років. До них долучився з виступом  дослідник українського відродження на Донеччині Добровольський О.Б. з доповіддю «Українське підпілля на Донбасі у 1941-1944рр.».

Також обговорювалися питання, які будуть розглядатися на засіданнях Музейної ради в 2018 році.

Зустріч була конструктивною і  пройшла  в теплій та доброзичливій атмосфері.

- Реклама -