У ліцеї «Надія» у Покровську пройшла науково-практична конференція «Перші кроки до науки»

Сьогодні, 8 грудня, у Красноармійському міському ліцеї «Надія» відбулася 23 науково-практична конференція «Перші кроки до науки». На урочисте відкриття, яке відбулося в актовій залі, зібралися усі ліцеїсти, вчителі та гості – викладачі з ДонНТУ, працівники методичного кабінету відділу освіти та військомату, науковий співробітник Центра психічного здоров`я та психо-соціального супровіду Києво-Могилянської академії, заступник головного лікаря центральної районної лікарні, логіст ТОВ «Агро-захист Донбасу», старший науковий співробітник Покровського історичного музею та багато інших почесних гостей.

Розпочався захід з державного гімну України.

Після цього учнів та гостей привітала директор Красноармійського міського ліцею «Надія» Галина Єгорівна Сиротюк. Вона побажала учасникам конференції творчої наснаги, успіхів, а викладачам подякувала за плідну роботу и допомогу ліцеїстам.

Про те, як була започаткована ця наукова традиція усім присутнім розповіла другий директор ліцею Наталя Іванівна Дьяченко:

«У 1994 році до мене звернувся один з наших учнів, який написав дуже цікаву та глибоку наукову роботу з філософії. На той момент у нас був гірничий ліцей, і саме це спонукало нас до того, щоб розвивати й гуманітарні науки.

Ця конференція – це родзинка, яка відрізняє ліцей від багатьох закладів. У своїх роботах діти показують свої знання, бажання, свою наснагу. Ще не було Малої Академії наук, багатьох творчих конкурсів, а ліцеїсти вже писали дослідницькі роботи. І саме учні «Надії» були переможцями на першому засіданні МАН».

Після завершення урочистої частини учасники конференції розійшлися по секціях, де кожен представив журі свою роботу та відповів на запитання аудиторії слухачів. Ліцеїсти писали роботи за такими напрямками: природничі, філологічні, фізико-математичні, суспільні, гуманітарні науки та інформаційно-комп`ютерні технології.

Після завершення конференції були визначені переможці та лауреати. Усі вони були нагороджені почесними грамотами та солодкими подарунками.

Також відзначили ліцеїстів, які стали лауреатами міжнародного конкурсу  Intel-Технo Україна і регіонального конкурсу «Ковиловий степ».

А вчитель біології та хімії Красноармійського ліцею «Надія» Валентина Федоренко була нагороджена подякою Донецької обласної державної адміністрації за професійне керівництво дослідницькою роботою учнів.

- Реклама -