Учні покровського ліцею «Надія» стали лауреатами міжнародного конкурсу Intel-Технo Україна

Ліцей «Надія» — один з найкращих учбових закладів Покровська. Ліцеїсти постійно приймають участь у міжнародних конкурсах, олімпіадах, творчих проектах. Ось і цього року група учнів взяла участь у міжнародному конкурсі  Intel-Технo Україна, де презентувала свої наукові проекти.

Учні ліцею розповіли журналістам DDK.dn.ua, що конкурс відбувався у два етапи: перший – заочний етап, в якому прийняли участь 280 робіт з усієї України. До другого, очного етапу, було запрошено 235 проектів.

Від ліцею «Надія» було відправлено 5 проектів —  1 командний проект та 4 індивідуальні:

Борисов Станіслав: «Створення кластеру»

Соловьов Данил: «Ведення шкільної документації»

Сердюк Владислав: «Електронний тренажер «Квадратична функція»

Ковтун Альона: «Система «Хижак-Жертва»

Прудіус Микита, Албу Ігор: «Розумний будинок. Система захисту від протікання води».

Усі проекти ліцею «Надія» пройшли до очного етапу, й учні були запрошені до Києва.

Конкурс проводився на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». Роботи фіналістів оцінювали вчені із світовим ім’ям, у тому числі – лауреати Нобелівської премії.

«Це був дуже цікавий конкурс, в якому прийняли участь хлопці й дівчата з різних областей України. Ми дізналися багато нового, поспілкувалися з професорами й ректорами провідних учбових закладів, показали свої роботи й свій творчий і науковий потенціал. Ми не будемо зупинятися на цьому, і плануємо прийняти участь у конкурсі Eco-Soft, який відбудеться у лютому наступного року», — поспілкувався з журналістами один з лауреатів конкурсу Станіслав Борисов.

По закінченню конкурсу усі учні були відмічені сертифікатами учасника фіналу.

Грамотами були нагороджені керівники наукових проектів: Ірина Юріївна Гром та Наталія Сергіївна Гром.

Також грамоту за вагомий внесок у підтримку обдарованої молоді України отримала директор ліцею «Надія» Галина Єгорівна Сиротюк.

Для довідки:

Intel-Технo Україна – національний етап міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF (International Science and Engineering Fair).

Метою конкурсу є всебічна підтримка обдарованої молоді України в сприянні активізації та модернізації змісту науково-дослідницької, пошукової, експериментальної та практичної діяльності учнівської молоді, впровадженні інноваційно-освітніх методів і технологій у навчальний процес.

- Реклама -