У Покровську правоохоронці підвищують рівень правової культури

Сьогодні у рамках Всеукраїнського тижня права в Покровському відділі поліції пройшли заняття із службової підготовки, на яких правоохоронці детально розглянули питання реалізації та захисту прав людини в діяльності поліції України.

Наразі в Україні проходить Всеукраїнський тиждень права. Сукупність заходів у цей тиждень покликана підвищити рівень правової культури серед населення, збільшити обізнаність людей щодо їхніх конституційних прав та обов'язків. Правоохоронці завжди активно організовують та приймають участь у різноманітних заходах, присвячених тижню права. Так, поліцейські надають правову допомогу під час прийому громадян, відвідують навчальні заклади та розповідають учням про їхні права, вчать їх відстоювати, а також підвищують свою правову культуру.

Щотижня, в кожному поліцейському органі проводяться заняття з особовим складом із службової підготовки. Мета занять — підвищення рівня професійної підготовки правоохоронців для якісного виконання ними службових обов'язків.   Сьогодні, окрім загальних питань, правоохоронці детально розглянули питання реалізації і захисту прав людини. Особливу увагу було приділено Декларації Прав Людини, практиці Європейського суду з прав людини.

- Реклама -