У Мирнограді урочисто відкрили приймальню міської партійної організації політичної партії «Наш край» (Відео)

6 грудня у Мирнограді розпочала роботу перша громадська приймальня міської організації політичної партії «Наш край». На урочистому відкритті були присутні голова Донецької партійної обласної організації політичної партії «Наш край» Сергій Третьяков, представники Покровської та Мирноградської партійних організацій, члени партії та її прихильники.

Символічну стрічку перерізали голова обласної організації політичної партії «Наш край» Сергій Третьяков та голова Мирноградської партійної організації Володимир Варфоломєєв.

«Дуже радісно, що у нашому місті відкрилася приймальна партії «Наш край». Такі приймальні вже працюють у Покровську та Родинському. Тепер й у Мирнограді є місце, куди наші мешканці зможуть звернутися за допомогою», — відзначив Володимир Варфоломєєв.

Після урочистого відкриття приймальні відбулися позачергові збори міської партійної організації, де ініціювалося питання обрання нового голови міської партійної організації. За підсумками голосування на цю посаду одностайно обрали Володимира Варфоломєєва.

Після цього Сергій Третьяков познайомив з програмою партії, проінформував про основні стратегічні завдання, а також розповів про досвід роботи міських та районних партійних організацій.

Як відкривали приймальню та які питання обговорювали на зборах, дивіться у відео сюжеті:

- Реклама -