На Добропільщині відмітили День місцевого самоврядування (фото)

 З нагоди Дня місцевого самоврядування 7 грудня голова районної ради Тамара Бєлянкіна провела урочисте засідання сесії районної ради. У святково прикрашеному залі панувала атмосфера піднесеності, депутати та запрошені віншували один одного щирими привітаннями — адже зібралися в день професійного свята.

Щирими і по-святковому проникливими були вітання голови районної ради Тамари Бєлянкіної, звернені до присутніх у залі, до всієї громади району. Тамара Миколаївна знайшла теплі слова пошанування для всіх тих, хто у різні часи творив і творить історію району, добрими справами уславив Добре Поле та й сьогодні примножує його здобутки, працюючи в різних її галузях.

За дорученням депутатського корпусу районної ради Тамара Бєлянкіна вручила Почесні грамоти та Подяки районної ради з нагоди Дня місцевого самоврядування кращим представникам місцевих рад – їх депутатам та активістам за активну громадську позицію і сумлінне виконання своїх обов’язків.

Усіх присутніх привітав Дмитро Кірносов, голова Добропільської райдержадміністрації, який вручив очільнику районної ради вітальну адресу та нагородив Подяками представників місцевого самоврядування. 

По закінченні офіційної частини розпочався святковий захід.

Нікого не залишили байдужими зворушливі виступи Едуарда Дорошкевича, Людмили Стрепоченко, Андрія Слушаєнко, Євгенії Рязанцевої.

Святковий захід завершив народний самодіяльний колектив «Камертон» Світлівського Будинку народних традицій виконанням пісні «Україна це ми», повідомляється на офіційному сайті.

- Реклама -