У Покровську розповіли про тонкощі волонтерської діяльності

5 грудня у Покровському історичному музеї відбулась зустріч волонтерів з нагоди святкування Міжнародного дня волонтерів.

На зустрічі були присутні волонтери та військовослужбовці: голова Всеукраїнського союзу воїнів АТО Покровського району та міста Покровськ Ситнікова Н. разом з чоловіком Ситніковим О., родина Момот, Лагунова О., заступник голови ГО «Патріотичний рух Донбасу» Лисенко Д. Також до заходи долучився волонтерський рух студентів Покровського педагогічного коледжу.

Зустріч пройшла в дуже теплій та доброзичливій атмосфері.

Треба зазначити, що всі присутні під час зустрічі спілкувалися між собою, а молоде покоління волонтерів з захватом розпитували запрошених про їх волонтерську діяльність.

Всі розповіді супроводжувались тематичним фото та відео матеріалом, що дало змогу ще глибше відчути важливість волонтерства, особливо в такий не простий для України час. На завершення заходу директор музею Рожкова Ангеліна Вікторівна привітала волонтерів з їх святом та висловила велику подяку за ту велику справу, яку вони роблять сьогодні, особливо за допомогу військовим, що нині перебувають у зоні АТО.

На згадку про зустріч запрошені гості отримали сувенірну продукцію музею та зробили спільне фото.

- Реклама -