Спортсменки з Родинського та Покровська гідно виступили на Кубку України з чирлідингу

З 30 листопада по 1 грудня у Києві відбувся Кубок України з чирлідингу, Всеукраїнський фестиваль шкільних та студентських груп підтримки. На цих змаганнях, якi організувала Федерація чирлідингу та чирспорту України, збірна команда Донецкої області здобула 79 медалей. Про це повідомляє сайт Управління з питань фізичної культури і спорту Донецької ОДА.

Участь у змаганнях взяли команди восьми областей України. Донеччину представили 25 спортсменів і спортсменок з міст Покровськ і Родинске (тренери — Аліна Саркисьян і Катерина Проскуряк).

Вихованці клубів «Cherry Dance» виступили у 38 видах програми, в чотирьох вікових категоріях.

Збірна команда Донецкої області привезла 58 золотих, 16 срібних і 5 бронзових медалей, а в командному заліку виборола кубок за друге місце, зовсім трохи поступившись команді Києва.

За результатами Кубку України буде сформирована резервна збірна команда, яка у червні представлятиме нашу країну на чемпионаті Європи.