В Покровському районі розповіли про захист населення, реформи та патріотичне виховання

В залі засідань Покровської райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови РДА Олександра Зябрева відбулось засідання розширеної апаратної наради та колегії, в роботі яких також взяли участь сільські та селищні голови Покровського району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники інших установ і організацій.
Під час апаратної наради начальник Покровського районного відділу Державної реєстрації актів цивільного стану Людмила Єгорова проінформувала про основні норми реєстрації народження дитини. У зв’язку з тим, що контроль за повною та своєчасною державною реєстрацією народження дітей на території району покладено на виконкоми сільських та селищних рад, керівництвом райдержадміністрації було надано доручення виконкомам сільських та селищних рад більш тісно співпрацювати з медичними установами району.
Перший заступник начальника Красноармійського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Лопушанська розповіла про реформування пенсійної системи України в сучасних умовах.
В ході колегії заслухали звіт в.о. головного спеціаліста з питань надзвичайних ситуацій Василя Романюка Про виконання розділу «Захист населення і територій від надзвичайних ситуацій» Програми економічного і соціального розвитку Покровського району.
Офіцер відділення комплектування Покровсько-Ясинуватського об’єднаного військового комісаріату, старший лейтенант Дмитро Трущ проінформував про виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 22.08.2016 №336 «Про затвердження заходів з допризовної підготовки юнаків на 2016-2017 навчальний рік».
Начальник відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Лозінська доповіла про виконання заходів «Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді в Донецькій області на 2016-2020 роки» у Покровському районі за 2017 рік. В навчальному процесі та в позаурочний час учні району беруть активну участь в конкурсах, акціях, оглядах обласного та всеукраїнського рівнів, займають призові місця. Вже традиційними стали заходи військово-патріотичного характеру: огляд козацьких загонів, військово-спортивні розваги. Учні шкіл, в мікрорайонах яких знаходяться військові ЗСУ, підтримують з ними зв’язки: вітають з національними святами, запрошують на шкільні заходи, спортивні змагання. У кожному закладі оформлені тематичні стенди, куточки державної символіки. Державні національні символи широко використовуються при проведенні загальношкільних свят.
Заступник голови Покровської районної ради Володимир Руденко надав ряд доручень сільським та селищним головам, серед яких з початком зими об’їхати всі «складні» сім’ї в яких є діти, перевірити наявність вугілля та готовність до холодів; спланувати роботу з очистки центральних садиб від сухих дерев, зробити очистку від кущарів.

- Реклама -