Мешканців Покровська запрошують до історичного музею на мультимедійний екскурс

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. 

Указом Президента України від 13 листопада 2014 року, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного  та майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, установити в Україні День Гідності та Свободи, який відзначати щорічно 21 листопада.

До цієї дати в Покровському історичному музеї відбувся мультимедійний екскурс «Революції, що нас змінили» для підопічних управління соціального захисту населення, відділення територіального центру м. Мирноград. Під час екскурсу відвідувачі мали змогу почути про події, які відбувались під час Революцій, а також переглянути документальний відеоматеріал.

В Покровському історичному музеї мультимедійний екскурс «Революції, що нас змінили» буде запропоновано всім бажаючим з 21 по 28 листопада. Працівники запрошують відвідати музей та дізнатись про важливі події, які відбувались в історії нашої державі.

- Реклама -