Правоохоронці Покровська змагалися у професіоналізмі (фото)

Фізичну витримку та бойову підготовку, знання нормативно-правової бази, вправність із зброєю – все це продемонстрували поліцейські різних підрозділів Покровського відділу поліції під час проведення 1 етапу конкурсу «Кращий у службі». Переможець змагань – оперуповноважений сектору розкриття злочинів проти особи Олексій Юрченко.

В листопаді наша країна святкуватиме День гідності та свободи. З нагоди свята серед правоохоронців Донеччини проводиться конкурс "Кращий у службі", який буде оцінювати фізичну та теоретичну підготовку поліцейських.

В першому етапі змагань, який відбувся вчора в Покровському відділі поліції, змагалися представники слідства, карного розшуку, а також дільничні офіцери. Молоді та спритні правоохоронці продемонстрували гарні знання під час тестування, показали добру фізичну підготовку в силових вправах та забігу, влучно попадали по мішенях.

Найбільшу кількість балів з усіх дисциплін отримав 22-річний розшуковець Покровського відділу поліції Олексій Юрченко. На другому місці опинився дільничний офіцер Станіслав Сапон, а третє посів слідчий Дмитро Матвієнко. Усі вони представлятимуть Покровський відділ поліції у фінальних змаганнях, які відбудуться 21 листопада в Маріуполі.

- Реклама -