У Покровську майбутні поліцейські відвідали історичний музей

За ініціативою своїх старших наставників – поліцейських, члени Ліги майбутніх поліцейських м. Покровськ побували у місцевому історичному музеї.

У музеї особливий інтерес екскурсантів викликав зал історії Красноармійського краю, а саме розповідь екскурсовода про життя та подвиги видатного уродженця села Гришине Красноармійського району – маршала Москаленка К.С. двічі Героя, командувача 40-ї армії, котрий значився, як «командарм наступу», визволяв столицю України місто–герой Київ, керував визволенням Чехословаччини (за що, удостоєний звання Героя Чехословаччини). У музеї знаходяться особисті речі маршала, його парадний кітель з видатними нагородами, переданий ним особисто під час відкриття виставки. Багато уваги було приділено залам історії минулого століття, а саме будівництву в 30-ті роки Динасового заводу.

Під час екскурсії діти ознайомилися з яскравими сторінками історії країни, рідного краю, міста та підприємств вугільної промисловості регіону, більше дізналися про нелегку але почесну працю звичайного «шахтаря».

"Лігівцям дуже сподобалась екскурсія в музей та спілкування з екскурсоводом. У подальшому юні правоохоронці висловили бажання відвідати виставку з родинами", — йдеться у повідомленні Покровського відділу поліції.

- Реклама -