Добропільські правоохоронці шукають 17-річну зниклу дівчину

Добропільським відділенням поліції розшукується Шмургун Анастасія Миколаївна 11.08.2000 р.н., яка мешкає за адресою: Донецька область, с. Красноподілля, вул. Миру, буд. 56. В ніч з 8 на 9 жовтня 2017 року дівчина пішла з дому в невідомому напрямку і досі не повернулася, на зв'язок не виходить.

Прикмети: на вигляд 16-17 років, зріст 165-168 см, середньої статури, очі карі, обличчя кругле, ніс невеликий, волосся темно-русе, довжиною трохи нижче плечей.

Особливі прикмети: на лівій стороні обличчя біля носу знаходиться родинка світлого кольору, на тулубі дівчини з правої сторони є родима пляма у вигляді кленового листа, розміром приблизно 3 сантиметри.

Була одягнена: кофта коричневого кольору з вирізом на грудях, блакитні джинси, біло-блакитні кеди.

Наразі особовий склад відділення поліції задіяно на пошуки зниклої дівчини. Правоохоронці опитують місцевих мешканців, встановлюють свідків, прочісують вулиці та лісопосадки, орієнтування з прикметами зниклої неповнолітньої розповсюджені на блок-постах, авто та залізничних вокзалах, у місцях масового скупчення людей.

Правоохоронці звертаються до всіх хто має будь-яку інформацію про місце знаходження розшукуваної дівчини звертатися на лінію 102 або за телефонами: (06277) 28676, 0500170862.

- Реклама -