Як змінився ринок праці в Покровську за 10 місяців

1 листопада директор Покровського  міського центру зайнятості Микола Толмачов розповів про результати роботи Покровського міського центру зайнятості за січень-вересень 2017 року. 

 «Протягом десяти місяців поточного року на обліку перебувало 1511 безробітних, з яких 841 особи працевлаштовано», — наголосив директор Микола Іванович.

  В ході заходу Микола Іванович розповів про стан ринку праці на теперішній час, про надання соціальних послуг центру зайнятості безробітним та роботодавцям, розкрив основні напрями в роботі служби зайнятості в умовах модернізації, підвів підсумки роботи за поточний рік. Протягом 2017 року участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру прийняли 808 безробітних осіб.

Всього з початку року за направленням центру зайнятості навчалося 357 безробітних, з них 14 безробітних належать до категорії внутрішньо переміщених осіб і 4 безробітний належить до категорії «учасник АТО». Усі безробітні навчалися  під заявку роботодавців та були працевлаштовані.

Проведення інформаційних заходів є важливою частиною роботи  Покровського міського центру зайнятості Донецької області, адже  широка поінформованість громадськості  про  діяльність служби зайнятості викликає довіру громадян та, як внаслідок,  допомагає  вирішувати питання зайнятості населення.

- Реклама -