«З цим хамством державних чиновників треба закінчувати!»: М.Волинець про ситуацію на шахті «Родинська»

Голова  незалежної профспілки гірників України і Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець прокоментував ситуацію на шахті «Родинська» ДП «Мирноградвугілля». Нагадаємо, 17 гірників відмовились підніматись на поверхню та вимагають погасити заборгованість по заробітній платі.  

Ось, що написав на своїй сторінці в Фейсбук Михайло Волинець:

«Щойно я телефоном говорив із гірниками, які сидять вже більше доби під землею на шахті «Родинська» ДП «Мирноградвугілля» на глибині 400 метрів. Всього їх сімнадцятеро. Абсолютно прикра ситуація – шахтарям не виплачено по 75% зарплати за серпень та вересень місяці. А на перше число листопада вже потрібно виплачувати за жовтень. Тож майже 3 місяці заборгованості. А гроші на ці потреби у держбюджеті закладені. Люди страждають за БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ та БАЙДУЖІСТЬ великих міністерських ЧИНОВНИКІВ. Конкретно: Галина Карп — перший заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України. ЇЇ служба навіть не спромоглася вчасно підготувати фінансовий план для того, щоб держказначейство випустило гроші, а люди отримали на руки. 
Шахтарі знаходяться у задовільному стані, але не треба забувати, що, коли сиділи під землею гірники шахти «Капітальна» того ж держпідприємства «Мирноградвугілля», таким чином вимагаючи погашення заборгованого перед ними , то одного гірника довелося видавати на поверхню у безсвідомому стані. Усе ж таки люди перебувають у замкненому просторі, у шахті не зовсім нормальна руднична атмосфера. І, звісно, на них тисне адміністрація підприємства. 
1 листопада до гірників спустяться мій заступник Олександр Абрамов та головний технічний інспектор НПГУ Сергій Сименко. Я тим часом штурмуватиму структури Міненерговугілля та Міністерства фінансів. 
З цим хамством державних чиновників треба закінчувати! Тим, через чию бездіяльність, створюється та збільшується заборгованість перед трудівниками , треба давати по рилу!!!
».

- Реклама -