Міжнародна організація з міграції розпочинає набір учасників нового проекту, що фінансується Німеччиною

Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку KfW, розпочинає набір учасників на новий проект, що має на меті покращити можливості для самозабезпечення та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та мешканців регіонів, які зазнали наслідків конфлікту. Водночас, проект зміцнить соціально-економічну стабільність і добробут приймаючих громад в Україні.

Завдяки грантам на самозайнятість та мікропідприємництво, проект надасть змогу вимушеним переселенцям та членам приймаючих громад розпочати новий або розширити наявний бізнес.

До участі в проекті запрошуються внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей, а також Криму, що проживають в усіх областях України, місцеві мешканці з усіх областей України (територія, підконтрольна уряду України). Вік учасників — від 18 до 60 років.

Щоб долучитися до проекту необхідно заповнити анкету учасника за посиланням.

Анкетування триватиме до 15 грудня 2017 року. Відбір відбувається на конкурсній основі – заповнення анкети не гарантує, що ви станете учасником тренінгу.

Відібраним учасникам програми зателефонують співробітники МОМ або представники виконавчого партнера МОМ для особистого інтерв’ю. Відібраним кандидатам повідомлять місце та точну дату проведення тренінгу.

За додатковою інформацією можна звернутися на гарячу лінію МОМ за телефоном: 0-800-215-025.

- Реклама -