В Покровську поповнився бізнес-інкубатор

З лютого 2017 року на базі Донецького національного технічного університету (після захвату Донецька проросійськими силами, він переїхав до Красноармійська, який з 2016 року став Покровськом) успішно функціонує академічний бізнес-інкубатор YEP, метою якого є розвиток підприємницьких навичок у студентів. Успіх випускників першого набору, як і взагалі проекту, викликав необхідність розширення мережі. Вже сьогодні до неї входить десятка кращих університетів України.
Перед початком другого набору, окрім стартапів, засновники мережі шукали ще й нові обличчя для місцевих операційних команд, які координуватимуть роботу локальних інкубаторів. В ДонНТУ до операційної команди долучилися два нових обличчя: студентки факультету МЕХТ – Вікторія Луценко та Євгенія Рудакова.
Про набір до команди управлінців дівчата дізналися випадково від студентського самоврядування. Сама ідея розвитку підприємницьких навичок і проектного менеджменту викликала у них інтерес, і тому вони надіслали заявки. Після проведення скайп-інтерв’ю саме на них пав вибір київських партнерів проекту.
На питання, що ж все-таки спонукало взяти участь у програмі та долучитися до YEP, Вікторія Луценко відповіла: «Перш за все, дуже хочеться вийти за межі класичної освіти, що надає університет, і отримати нові знання, які не завжди вписуються в обрану спеціальність. Також дуже хочеться допомогти своїм колегам спрямувати енергію в правильному напрямку та допомогти з самореалізацією. І, певна річ, розширити коло друзів, прокачати власні навички та втілити в життя цікаві ідеї».
На початку жовтня дівчата відвідали YEP Bootcamp – тренінг для операційних команд в Києві на базі NAU HUB, де нові операційні команди з семи міст України отримали масу нових знань про те, як створювати та управляти академічним інкубатором, розвивати стартап-екосистему та студентське підприємництво.
За три дні навчання вони отримали знання з організаційної роботи, проведення івентів, базові поняття про pr, scrum-agile-lean.
Також молодь дізналася, якими є світові тренди в управлінні стартап-проектами та що вже можна використовувати прямо з тренінгу в реальному житті — реальні skills for the future.
Заряджені позитивом, вже повернувшись до ДонНТУ, дівчата разом із керівником YEP!DNTU Глібом Ступаком (старший викладач кафедри автоматики та телекомунікацій) й іншими членами операційної команди приступили до кропіткої праці з організації внутрішньої взаємодії та підготовки до заходів.
До речі, вже 23 жовтня відбудеться перша подія – ВелкомСесія для нових резидентів, які потрапили до другого набору.

- Реклама -