У Добропіллі небайдужі люди зупинили жінку, яка збиралася перерахувати шахраям гроші

Співробітники торгівельного центру, випадково почувши телефонну розмову жінки, яка стояла біля терміналу, розпізнали шахрайську схему та підказали, що робити. Про це повідомляється на сайті "Поліція Донеччини".

Вчора жительці Добропілля зателефонував невідомий, який назвався її сином та сказав, що потребує миттєвої допомоги. Чоловік розповів «матері», що випадково потрапив до поліції, і його можуть відправити за грати, тому потрібно негайно перерахувати 5 тисяч гривень для «вирішення питання».

«Син» продиктував номер телефону для перерахунку. Розгублена жінка як раз в той момент знаходилася в торгівельному центрі і, аби «скоріше врятувати сина», за допомогою терміналу перерахувала гроші.

Як тільки невідомий їх отримав, він знову зателефонував потерпілій і сказав, що потрібно ще трохи грошей. Співробітники торгівельного центру, які знаходилися неподалік від жінки і почули її телефонну розмову, зупинили бідолашну, підказавши, що вона скоріше за все має справу із шахраями і порадили їй самій подзвонити синові.

Добропільчанка так і зробила. Син, взявши слухавку, сказав, що з ним все гаразд. Ошукана жінка відразу звернулась за допомогою до поліцейських.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст.190 «Шахрайство» Кримінального Кодексу України, санкція якої передбачає до 3-х років позбавлення волі. Встановлюються особи, причетні до вчинення злочину. Тривають слідчі дії.

За добу в Покровській оперативній зоні від шахраїв постраждали 4 людини, які втратили 83 тисячі гривень.

Правоохоронці закликають всіх громадян бути пильними і не поспішати виконувати все, що просять незнайомці. Дотримання елементарних правил безпеки допоможе вам захистити свої кошти.

— Зберігайте спокій, отримавши дзвінок з інформацією, що син (донька, онуки тощо) «потрапили у поліцію», адже саме паніку і намагається спровокувати шахрай;

— подзвоніть своїм рідним. Якщо той, що телефонує, намагається перешкодити вам це зробити, вимагає нікому не дзвонити – це злочинець;

— зверніться до поліції.

- Реклама -