У Покровську урочисто відкрили оновлений центр «Дитяче містечко»

Сьогодні,  17 жовтня, у Покровську відкрився оновлений та отремонтований центр для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки «Дитяче містечко». Це стало можливим завдяки фінансовій підтримці уряду Японії та Програмі розвитку  ООН в Україні.

На захід прибули почесні гості: координатор системи ООН в Україні Ніл Вокер, керівник Програми відновлення та розбудови миру, ПРООН Віктор Мунтяну, голова Донецької обласної адміністрації Павло Жебривський, а також представники місцевої влади.

Біля входу до оновленого центру гостей зустрічав керівник «Дитячого містечка» Леонід Літовченко. Він подякував присутнім гостям за підтримку та оновлені приміщення для дітей. Варто відзначити, що у будівлі утеплили фасад, замінили вікна та двері. Також на першому поверсі капітально відремонтували кімнати для вихованців центру. За програмою була замінена система опалення та встановлена система вентиляції.  Тепер «Дитяче містечко» зможе прийняти до 40 дітей одночасно.

«Хочу виразити свої щирі привітання та побажання стосовно відкриття цього чудового центру. Я радий бути присутнім на цьому заході й особисто побачити результати праці Програми розвитку ООН», — відзначив Ніл Волкер.

Після урочистого перерізання стрічки, усі присутні мали змогу насолодитися невеличким концертом від вихованців центру, а також подивитися відремонтовані приміщення.

Також усі діти отримали невеличкі подарунки від почесних гостей.

Варто відзначити, що за Програмою розвитку ООН в Україні в Покровську вже оновили бібліотеку та відкрили групу у дитячому садочку «Чебурашка».

- Реклама -