У Всесвітній день захисту тварин у підоблікових Покровська виховували почуття відповідальності

4 жовтня щороку у світі відзначається День захисту тварин. Цей важливий захід спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту. З метою виховання почуття відповідальності співробітники Покровського міськрайонного відділу з питань пробації спільно з  підобліковими засудженими відвідали громадську організацію «Покровське товариство захисту тварин».

Для догляду за тваринами була надана допомога у вигляді медичних засобів та продуктів харчування. Також, засуджені допомогли прибрати територію організації.

Допомога братам нашим меншим — це не просто добра справа, а прояв милосердя до всіх, хто потребує захисту і  розуміння. Саме з цим лозунгом вже довгий час працює керівник «Покровського товариства захисту тварин» — Дарина Корх, якій працівники Покровського МРВ з питань пробації вже не перший раз  подякували за допомогу тваринам.

Потрібно завжди пам’ятати, що ми одна велика сім’я на маленькій планеті і, допомагаючи чотирилапим, ми становимося на крок ближче до кращого світу.

Олена Здебська,

Покровський МРВ з питань пробації

- Реклама -