Прокуратура Покровська вимагає розірвати договір на ремонт дитячого садка

Прокуратура вимагає розірвати договір на ремонт дитячого садка з підприємцем, який не має досвіду виконання будівельних робіт

Красноармійською місцевою прокуратурою установлено, що за результатами проведеної допорогової закупівлі робіт з капітального ремонту одного з дошкільних навчальних закладів міста, між відділом освіти Покровської міської ради та підприємцем укладено договір підряду на загальну суму 1 млн 400 тис грн.

Проте прокуратурою виявлені численні порушення процедури визначення підрядника. Зокрема, встановлено, що переможець тендеру зареєструвався як підприємець лише за 3 дні до укладання договору. Крім того, останній не має досвіду виконання аналогічних договорів та проведення будівельних робіт. Також, порушуючи вимоги Бюджетного кодексу України, фінансування більшості ремонтних робіт заплановано на наступний рік.

Враховуючи наведене, Красноармійська місцева прокуратура спрямувала позов до Господарського суду Донецької області та вимагає визнати укладений договір недійсним, повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

- Реклама -