Мати 5-річної дівчинки з Покровська, якій доводилось жити серед сміттєзвалища, стала на шлях виправлення

Умови, в яких 31-річна жінка утримувала та виховувала свою малолітню дитину були просто жахливі. Аби виправити ситуацію, горе-матусі було дано термін на усунення недоліків. І сьогодні, коли правоохоронці та співробітники служби у справах дітей знов завітали до родини, то побаченим були приємно вражені.

В кінці вересня інспектори з ювенальної превенції Покровського відділу поліції спільно із соцпрацівниками відвідали за місцем мешкання 31-річну містянку. Побачене в оселі шокувало візитерів. Повсюди гори сміття, немитий посуд, а в холодильнику замість їжі – лише суцільний бруд.  І серед цього сміттєзвалища доводилось жити маленькій 5-річній дівчинці.

Правоохоронці та представники служби у справах дітей провели з горе-матусею профілактичну роботу та дали термін на виправлення ситуації. Адже в таких умовах не може жити та виховуватись дитина. 

Сьогодні завітавши до родини для перевірки, поліцейські та соцпрацівники були приємно вражені. В оселі було прибрано та тепло, а маленька 5-річна дівчинка виглядала чистою та охайною.

«Наша  профілактична робота дала позитивний результат і, на цей раз зауважень до жінки не було. Однак  ця родина тепер буде знаходитись постійно під нашим контролем. Адже ми повинні бути впевнені, що дитина буде жити і виховуватись у нормальних умовах та буде забезпечена всім необхідним», — зауважив інспектор з ювенальної превенції Покровського відділу поліції Дмитро Тимошенко.

- Реклама -