У Покровську 5-річна дитина жила у смітнику

- Реклама -

Суцільне сміттєзвалище – саме так можна охарактеризувати побутові умови, в яких мешкає 31-річна мати-одиначка із своєю донькою. Ця родина була виявлена співробітниками соціальної служби та поліції у Покровську завдяки небайдужості сусідів, повідомляє Покровський ВП

Мешканка Покровська, помітивши, що у сусідки відкриті двері, зазирнула до оселі, щоб переконатись, що у хазяїв все в порядку. Але, побачене жінку шокувало – На дивані спала господиня будинку, а поряд на підлозі, серед купи сміття, гралася її маленька донька. Сусідка повідомила про побачене у соціальну службу та в поліцію.

Комісія, до складу якої увійшли співробітники Покровського відділу поліції, соцслужби та медпрацівник наркології, прибула на вказану адресу. Важкий затхлий запах та гори сміття на підлозі заважали перевіряючим пересуватися по оселі, а стан посуду та холодильнику змусив присутніх здригнутися: залишки їжі, немиті каструлі, брудні пакети та пляшки, продукти харчування все було в одній купі. З’ясувалося, що господарка ніде не працює, а її 5-річна донька відвідує дитячий садочок. Але, у жінки не вистачає вільного часу ні на прибирання, ні на приготування їжі. Горе-матуся погодилася, що в будинку «не прибрано», і запевнила, що виправить ситуацію найближчим часом.

Правоохоронці склали відносно недбалої матері адмінпротокол за ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення та  пояснили про недопустимість таких умов для нормального проживання і виховання маленької дитини. Два дні – саме цей термін надали жінці для того, аби вона прибрала в помешканні та передивилася своє ставлення до виконання батьківських обов’язків. Якщо ж вона не виправить ситуацію, соціальні служби та правоохоронці будуть вимушені забрати дитину.

- Реклама -