В Добропільському районі святкували День села

В Ганнівській сільській раді (Добропільський район Донеччини) відбулося свято — День рідного села.
Присутні представники влади підкреслювали, що село змінюється з кожним днем, з’являються нові об’єкти соціальної інфраструктури: стадіон з штучним покриттям, волейбольний майданчик, тротуар, дитячі майданчики та артоб’єкти. 
В село прийшов малий бізнес, який також долучається до громадського життя.
Присутня на святі, заступник голови Добропільської районної ради, Ірина Стрепоченко привітала громаду Ганнівської сільської ради з святом, вручила подарунок сільському голові від ФОП Сметана Т.С. — сертифікат на обслуговування в Салоні «Beauty Style». 
Подяки Добропільської районної ради отримали активні громадяни сільської ради: Дмитро Борисов, Павло Юрчак, Володимир Глушко. Активістів нагороджено оберегами — рушниками, вишитими місцевою майстринею.
Ірина Петрівна подякувала мешканцям і Лілії Тихоновій за те, що вони приймають участь у всіх районних конкурсах та за те, що Ганнівка стала візитівкою Добропільського району.
На святі, як і годиться, вшанували самих маленьких мешканців: Ганну Поліводченко, Валентина Шнуренко, Юлію Цис, Артема Тремба та старійшин: Ляшенко Олександру Давидівну, Марущак Марію Іванівну. Їм вручено цінні подарунки.
На заході першокласників Ганнівської ЗОШ посвятили в козачата. Дітки порадували присутніх віршиками та козацькою піснею. Їм пов’язали галстуки з символікою держави та козацтва.
Художні номери були підготовлені завідуючою Ганнівським БК Тетяною Заровньою. В цьому році художній колектив «Серденько» отримав звання народного.
А на вулиці відбувалися змагання по волейболу між місцевою командою та представниками Добропільського ВГРЗ.  В кінці матчу всіх пригощали шурпою. 

- Реклама -