Поліцейських Покровської оперзони підняли по тривозі (фото)

Для особового складу всіх територіальних підрозділів Покровського відділу поліції сьогодні о 6-й годині ранку пролунав сигнал «Тривога». Начальник підрозділу Юрій Гречишкін перевірив готовність підлеглих до чітких та оперативних дій при наявності будь-якої загрози.

Зона проведення антитерористичної операції – це, перш за все, в рази підвищений ризик того, що оперативний стан може змінитися будь-якої хвилини, а тому поліцейські повинні вміти миттєво пристосуватися до змін та захистити мирних громадян.

Так, після того, як сьогодні зранку пролунав сигнал «Тривога», протягом 40 хвилин до територіальних підрозділів поліції прибуло 90 % особового складу поліції, які у повній екіпіровці вишукались на плацах.

Під час проведення стройового огляду у працівників поліції перевірено наявність службових посвідчень, їх відповідність посаді і званням, нагрудних знаків та жетонів з особистим номером, стан форменого одягу і комплектацію «тривожних» валіз.

Тренування показало, що оперативне реагування поліції в безпосередній зоні проведення антитерористичної операції перебуває на гідному рівні, а виявлені недоліки були обговорені на заняттях з особовим складом та будуть відпрацьовані найближчим часом.

- Реклама -