На блокпосту у Покровську поліція затримала озброєного пасажира

- Реклама -

Правопорушник подорожував країною, тримаючи при собі штик-ножі та прилад для безшумної стрільби до автомату Калашникова. Виявити небезпечного пасажира автобуса допоміг правоохоронцям чотирилапий напарник.

Співробітники Покровського відділу поліції цілодобово несуть службу на блокпостах. Правоохоронці ретельно перевіряють підозрілих громадян з метою вчасного виявлення у них заборонених предметів – зброї, вибухонебезпечних речовин та наркотичних засобів. В цій справі їм допомагають службові собаки. Такі заходи недаремні. Чи не щодня знаходяться люди, які мають при собі предмети, які можуть загрожувати безпеці оточуючих. На цей раз поліцейським вдалося виявити у молодого чоловіка холодну зброю.

Так, під час перевірки документів та огляду особистих речей пасажирів автобусу, в сумці 31-річного чоловіка були виявлені два штик-ножа та глушник до автомату Калашникова. Виявити небезпечні предмети допоміг кінолог разом із службовим собакою Холі. Пояснити походження цих предметів чоловік не зміг. Лише зазначив, що «просто возив із собою».

Заборонені предмети вилучені та направлені на експертизу, а у відношенні їх власника заборонених предметів відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України. Санкція передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років.

Покровський відділ поліції

- Реклама -