Сьогодні поліцію Добропілля підняли по тривозі

- Реклама -

Сьогодні, 29 вересня, о 6 годині ранку для співробітників Добропільського відділення поліції пролунав учбовий сигнал «Тривога». Після прибуття у підрозділ, повністю екіпіровані правоохоронці пройшли ретельну перевірку зовнішнього вигляду та були проінструктовані щодо першочергових дій у разі ускладнення оперативної обстановки.

Боєготовності підрозділу перевірив керівник Добропільського відділення поліції Олексій Борковець.

Як відзначив Олексій Борковець, не дивлячись на стабільну оперативну обстановку в місті, усі підрозділи повинні знаходитися у постійній бойовій готовності та у найкоротший строк чітко та злагоджено спрацювати за будь-яких обставин.

Наступним етапом сьогоденних заходів стали заняття зі службової підготовки, підведені підсумки роботи за минулий місяць поточного року. Під час підведення підсумків роботи були заслухані співробітники, які показали низькі результати роботи. Особливу увагу керівник добропільської поліції звернув на необхідність дотримання дисципліни та заходів особистої безпеки під час виконання службових обов’язків, а також поважного ставлення до громадян.

«Наша мета – зробити життя місцевих мешканців спокійним та повністю безпечним», – відмітив підполковник поліції Олексій Борковець.

Покровський відділ поліції

- Реклама -