Надійшло повідомлення про замінування залізничного вокзалу у Покровську

- Реклама -

Отримавши повідомлення про замінування залізничного вокзалу у Покровську, правоохоронці ретельно обстежили приміщення вокзалу та прилеглу територію. Інформація про мінування не підтвердилась.

Вчора ввечері до Покровського відділу поліції надійшло повідомлення про замінування залізничного вокзалу.

На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група. Вже за декілька хвилин після отриманого дзвінка небезпечна територія була оточена співробітниками поліції. Всі громадяни, які знаходились в зоні ризику були евакуйовані. Також до роботи були залучені експерти-вибухотехніки та кінолог із службовою собакою.

В результаті ретельного обстеження приміщення вокзалу та прилеглої території вибухонебезпечних речовин та пристроїв виявлено не було. Рух залізничного транспорту порушено не було, загрози для життя і здоров’я громадян не має,  об’єкт працює у штатному режимі.

Інформацію за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою правовою кваліфікацією ч. 1 ст. 259 «Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності» Кримінального кодексу України.

Покровський відділ поліції 

- Реклама -