Продаючи ґаджет, жителя Покровська нахабно пограбував покупець

- Реклама -

41-річний чоловік виставив на одному з відомих сайтів оголошення про продаж планшету. Спритний покупець спочатку випитав номер банківської картки продавця, а потім заволодів і його грошима. На 3 роки може потрапити за грати правопорушник, особу якого встановлюють правоохоронці.

До чергової частини Покровського відділу поліції звернувся місцевий мешканець із заявою про те, що у нього викрали гроші з картки. З’ясувалося, що постраждалий нещодавно опублікував на одному з сайтів оголошення про продаж планшету.

Вчора вранці чоловіку зателефонував потенційний покупець і сказав, що йому подобається ціна та якість запропонованого товару і він прямо зараз може відправити за нього гроші. Для цього продавець повинен лише повідомити номер своєї банківської картки. Постраждалий зрадів, що покупець знайшовся швидко, тому одразу назвав йому персональні дані банківської пластикової картки.

З цього моменту покупець на зв'язок більше не виходив. А покровчанин невдовзі отримав смс-повідомлення з банку, клієнтом якого він є, із текстом про те, що з банківського рахунку знятий увесь грошовий залишок – 8 тисяч гривень. Запідозривши, що вкрасти гроші міг «інтернет-покупець», потерпілий звернувся за допомогою до правоохоронців.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

Покровський відділ поліції

- Реклама -