Безробітні Покровська можуть влаштуватися на громадські роботи

- Реклама -

Одним із важливих напрямків у роботі державної служби зайнятості щодо реалізації активних програм зайнятості є організація робіт тимчасового характеру. 27 вересня у Покровському міському центрі зайнятості пройшов черговий семінар з орієнтації на громадські та інші роботи тимчасового характеру. Загалом, протягом року такі семінари відвідало 219 осіб.

«Метою заходу є розширення уявлення безробітних щодо перспективи професійної самореалізації, активізація власних зусиль щодо працевлаштування», — зазначила фахівець активної підтримки безробітних Анна Неділько.

Громадські роботи — це загальнодоступні види тимчасової трудової діяльності громадян, що не потребують спеціальної кваліфікації і виконуються на договірній основі.

Основні напрями організації громадських робіт викладені у ст. 23 Закону України "Про зайнятість населення" та Положенні про порядок організації та проведення оплачуваних громадських робіт, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України № 578 від 27 квітня 1998р.

«Організація та проведення громадських робіт за участю безробітних відбувається на підставі договорів, що укладаються між роботодавцем-організатором таких робіт і центром зайнятості, та проводяться на спеціально створених для цього тимчасових робочих місцях. Оплата праці здійснюється за фактично і якісно виконану роботу і не може бути меншою від мінімального розміру заробітної плати, встановленої законодавством. Організація таких робіт здійснюється у тісній співпраці з органами влади та місцевого самоврядування», — пояснив директор Покровського центру зайнятості Микола Толмачов.

Таким чином, громадські роботи мають суспільно-корисну спрямованість, сприяють соціальному розвитку регіону, а також дають можливість безробітним отримати додатковий заробіток під час пошуку роботи.

- Реклама -