Як змінили лікаря на Добропільщині

- Реклама -

КЛПЗ «Добропільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» нагадує всім мешканцям Добропільського району, що 30 вересня 2017 року закінчується приписна кампанія, згідно якої Ви маєте право вільно вибрати та змінити лікаря, який надає первинну медико-санітарну допомогу: лікаря загальної практики-сімейного лікаря, терапевта дільничного, педіатра дільничного.

 Відповідно до Порядку вибору та зміни лікаря первинної медико-санітарної допомоги, затвердженого Наказом МОЗ України від 04.11.2011р. за №756, вибір/зміна лікаря здійснюється особою один раз на рік.

Якщо Ви бажає обрати/змінити лікаря, Ви маєте звернутися до лікаря для заповнення реєстраційної форми пацієнта лікаря первинної медико-санітарної допомоги за формою, затвердженою у встановленому законодавством порядку.

Перед заповненням Реєстраційної форми Ви маєте ознайомитись з інформаційним листком для пацієнта, що наведений у Реєстраційній формі, та надати письмову згоду на збір і обробку персональних даних, оформлену відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».

У випадку зміни постійного місця проживання Ви можете обрати лікаря за новим місцем проживання, представивши талон про відкріплення від колишнього лікаря первинної медико-санітарної допомоги за формою, затвердженою у встановленому законодавством порядку.

Вибір/зміна лікаря для осіб, які не досягли віку 14 років, або осіб, визнаних недієздатними в порядку, встановленому законом, здійснюється їх законними представниками.

- Реклама -