На залізничному вокзалі Покровська затримано небезпечного злодія

- Реклама -

З початку 2017 року співробітниками Покровського відділу поліції було вилучено із незаконного обігу близько 5 тисяч набоїв різного калібру, 82 гранати, 7 пістолетів, 2 автомати та 1 гранатомет. Лише в вересні правоохоронці у незаконослухняних громадян виявили 650 набоїв та 5 гранат. Не обійшлося без виявлення боєприпасів і минулої доби.

Вчора в Покровську на залізничному вокзалі співробітники Покровського відділу поліції звернули увагу на підозрілого чоловіка із рюкзаком на плечі. Підійшовши до невідомого і перевіривши його документи та вміст ноші, правоохоронцями був виявлений паперовий згорток, в якому знаходилися набої до автомату Калашникова у кількості 32 штуки.

48-річний правопорушник виявився мешканцем Кіровоградської області. Він не зміг пояснити співробітникам поліції для чого має при собі боєприпаси та звідки саме вони в нього з’явилися. Все це тепер з’ясовуватиме слідство.

Вилучені набої відправлені на експертизу, а відносно небезпечного «мандрівника» відкрито кримінальне провадження за порушення ч.1 ст.263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України. До 7 років позбавлення волі – саме таке покарання передбачено даною статтею.

Правоохоронці нагадують, що відповідно до ч. 3 статті 263 Кримінального кодексу України особа, яка добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, звільняється від кримінальної відповідальності.

- Реклама -