В Покровську затримані двоє зловмисників, які намагались вибити борг

- Реклама -

Покровські оперативники затримали двох місцевих мешканців, які побили та пограбували свого приятеля, який не повертав їм борг – 250 гривень. Відносно правопорушників-«позичальників» відкриті кримінальні провадження відразу за трьома статтями Кримінального кодексу України.

До чергової частини  Покровського відділу поліції звернувся 22-річний місцевий мешканець із заявою про те, що в той час, коли він повертався з роботи, його побили та пограбували двоє знайомих.

З’ясувалося, що всі троє чоловіків знають один одного зі студентських років. Потерпілий взяв у борг у двох своїх товаришів гроші — 200 та 50 гривень і пообіцяв скоро повернути. Однак, швидко не повернув. Тоді позичальники вирішили за допомогою сили повернути борг.

Так, дочекавшись коли постраждалий буде повертатися з роботи, двоє  чоловіків перестріли його та почали вимагати заборговані гроші. Після того, як їх товариш сказав, що не має при собі потрібної суми, нападники почали його бити. Правопорушникам виявилося цього замало і вони відібрали в приятеля мобільний телефон, ключі та паспорт громадянина України. Залишаючи побитого товариша, позичальники пообіцяли все повернути, як тільки отримають від нього борг.

Побитий та пограбований покровчанин звернувся до співробітників поліції, які розшукали порушників та відкрили відносно них кримінальні провадження одразу за трьома статтями – ст.355 (Примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов'язань), ст.357 (Викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження) та ст.186 (Грабіж).

Триває досудове розслідування, повідомляє Покровський відділ поліції.

- Реклама -