Представники ДонНТУ освоюють в Покровську відкритий простір «Залізняк

- Реклама -
Нещодавно в Покровську з’явився відкритий вуличний простір «Залізняк» — місце, де громадські активісти та мешканці міста можуть проводити різноманітні культурні заходи та зустрічі, майстер-класи та семінари. Студентська молодь вже активно освоює цей простір.
Нагадаємо, що створила «Залізняк» команда волонтерів проекту «Метамісто. Схід», а допомагали небайдужі місцеві мешканці, активісти, військові та студенти, серед яких були і представники Донецького національного технічного університету, який з 2014 року працює в Покровську.
Своє натхнення архітектори проекту черпали в індустріальному минулому та сьогоденні міста: при будуванні простору були використано металеве арочне кріплення, що було надане шахтоуправлінням «Покровське». Таким чином, шахтне кріплення отримало друге життя та новий зміст.
За словами одного з творців простору Віти Базан, з’явилась така собі «індустріальна капличка для культурних служінь, острівець нових можливостей для громади».
Першим заходом на відкритті стала виставка робіт місцевого фотографа-документаліста Марка Залізняка, ім’ям якого і назвали простір.
Студенти ДонНТУ не лише допомагали при проведенні будівельних робіт. Нещодавно студентське самоврядування вирішило провести своє засідання на новій платформі та обговорити можливості її спільного використання з місцевими активістами.
У подальших планах – проведення пізнавально-розважальних ігор, перегляд документального кіно та майстер-клас ігри на гітарі, повідомляє начальник підрозділу з організації виховної роботи студентів Галина Лисенко.

- Реклама -