В Добропіллі набирає оберти проект «Давай, грай»

- Реклама -
5 років тому в Україні стартував проект футбольного клубу «Шахтар» — «Давай,грай!». Волонтери  розгорнули кампанію по залученню молоді до спорту та футбольний клуб «Шахтар» підтримав таку ініціативу. У рамках програми соціального партнерства Добропілля, компанії ДТЕК і знаменитого клубу вже 4 місяці в місті Добропілля здійснюється реалізація даного проекту.
Ч через 4 місяці представники «Шахтаря» приїхали, щоб на власні очі переконатися в підвищенні спортивної майстерності добропільських хлопчаків. Консультанти та провідні тренери клубу стали свідками популярності дитячо-юнацького футболу в Добропіллі, злагодженості й організованості тренерського складу і волонтерів. Юні добропольчани досягли вагомих результатів: знаходяться в чудовій спортивній формі, продовжують освоювати мистецтво володіння м'ячем.
Заняття проходять три рази на тиждень по понеділках, середах і п'ятницях на спортивному майданчику НВК № 4, де діти від 5 до 12 років можуть безкоштовно займатися футболом. У проекті вже беруть участь понад 100 хлопців. Тренують дітей адміністратор від ФК «Шахтар» Аліна Сологуб і волонтери.
«Від дітлахів просто відбою немає! Займаються з великим ентузіазмом, починаючи від самого маленького 5-річного віку і закінчуючи старшими дітьми, — розповідає колишній гірник, волонтер проекту «Давай грай» Олександр Телендій. — Завдяки проекту ми прищеплюємо їм любов до спорту і нашої футбольної команди «Шахтар», до нашого краю і, взагалі, до Донбасу. Сам я колишній шахтар, відпрацював на шахті «Добропільська» 27 років. Хочу висловити величезну подяку організаторам проекту».
В кінці серпня в рамках проекту «Давай, грай!» компанія ДТЕК організувала онлайн конкурс. Умови його дуже прості — діти знімають свої футбольні таланти на відео і завантажують його на сай http//football.dtek.com/. Переможці кожного тижня, яких вибирають голосуванням, отримують призи від футбольного клубу «Шахтар», а в фіналі журі конкурсу вибере переможця, який отримає ігрову приставку.
Перший футбольний турнір, на якому хлопчаки покажуть, чому навчилися на тренуваннях проекту, відбудеться в жовтні поточного року на футбольних  майданчиках  Добропілля, повідомляє сайт міськради.

- Реклама -