В Добропільському районі гучно відсвяткували ювілей будинку культури

- Реклама -
Днями колектив Святогорівського міського будинку культури (Добропільський район Донеччини) на чолі з директором Іриною Рязанцевою  відзначав 35-річчя з дня урочистого відкриття свого закладу.
СМБК був та є осередком культури і залишається улюбленим місцем використання дозвілля жителів селища. Тут завжди панує атмосфера щирості, доброзичливості, співдружності та натхнення. Багато хто з жителів пройшов в цьому будинку школу творчості, а вже сьогодні сюди приходять їх діти, онуки (а в декого — і правнуки).
Перед початком святкового концерту на всіх присутніх чекала фотовиставка минулих років, вироби талановитих майстрів декоративно-прикладного мистецтва. 
На свято завітали всі, хто писав історію закладу, а також ті, хто творить її сьогодні.
Із теплими словами до присутніх звернулася представники влади, а також — голова громадської організації «Добре Поле» Любов Марченко. Не обійшлося і без приємних сюрпризів.  Любов Олександрівна вручила Сертифікат на отримання принтеру від ПрАТ «Глини Донбасу» (керівник Ігор Ткач).
Яскравим був виступ  ансамблю народної пісні «Мрія», без якого не обходиться жоден з культурних заходів  не лише селища  Святогорівка, а й всього району. 
Всі, хто завітав цього дня, отримали яскраві мистецькі дарунки.

- Реклама -